SZYBKA WYSYŁKA - w ciągu 1-4 dni roboczych Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. x
SZYBKA WYSYŁKA - w ciągu 1-4 dni roboczych Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. x

Najczęściej zadawane pytania

1. CO DOKŁADNIE OFERUJE FIRMA WOWPETSDEALS?

Z dumą oferujemy Państwu najlepszy wybór artykułów dla zwierząt domowych i akcesoriów w bardzo atrakcyjnych cenach. To właśnie u nas znajdziesz wiele produktów przydatnych na co dzień, ale także niektóre przedmioty odpowiednie na prezenty lub po prostu do rozpieszczania Twoich ukochanych zwierząt.


2. W JAKI SPOSÓB MOGĘ SIĘ UPEWNIĆ, ŻE MÓJ PIES MA ZDROWĄ SKÓRĘ I SIERŚĆ?

Aby zapewnić zdrową sierść i skórę swojego psa, możesz zrobić wiele różnych rzeczy. Na przykład karmić go zrównoważoną, zdrową dietą, regularnie pielęgnować swojego pupila i utrzymywać go w czystości za pomocą szamponów i regularnych kąpieli. Wiele naszych produktów może Ci w tym pomóc - sprawdź je tutaj.


3. JAK ZNALEŹĆ INFORMACJE O PRODUKCIE?

Szczegółowe informacje o produkcie można znaleźć na każdej stronie produktu pod nagłówkiem „opis”.


4. MÓJ ZWIERZAK NIE CZUJE SIĘ ZBYT DOBRZE. CO POWINIENEM ZROBIĆ?

Jeśli w ogóle martwisz się o zdrowie swojego zwierzaka, skontaktuj się z miejscową przychodnią weterynaryjną w celu uzyskania porady. Weterynarz będzie w stanie poinformować Cię, czy Twoje zwierzę będzie wymagać leczenia lub wizyty kontrolnej.


5. CO ZROBIĆ, JEŚLI PRODUKT, KTÓRY CHCĘ KUPIĆ, JEST NIEDOSTĘPNY?

Oferujemy szeroką gamę produktów i odbieramy dostawy do naszego magazynu prawie codziennie. Dlatego zalecamy regularne sprawdzanie naszych stanów magazynowych.6. JAKIE SĄ CZASY DOSTAWY?

Realizacja zamówienia może potrwać od 1 do 4 dni roboczych (z wyłączeniem weekendów i świąt) w zależności od kraju. Obejmuje ona kompletację, pakowanie i przygotowanie zamówienia do dostawy. Gdy kurier odbierze zamówienie od nas w celu dostarczenia go pod Twój adres, uznaje się je za „wysłane”. Upewnij się, że ktoś będzie w stanie odebrać przesyłkę w godzinach między 09:00 a 18:00.


7. JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Oferujemy bezpieczną płatność - gotówką przy odbiorze - płacisz tylko po otrzymaniu zamówienia, bez zaliczek lub płatności z góry.


8. CZY MOGĘ ANULOWAĆ ZAMÓWIENIE LUB DOKONAĆ W NIM ZMIAN?

Nie, po złożeniu zamówienia nie możemy anulować zamówienia ani wprowadzić w nim żadnych zmian. Upewnij się, że wszystkie informacje są poprawne przed sfinalizowaniem zamówienia.


9. CZY OFERUJECIE JAKIEŚ ZNIŻKI LUB PROMOCJE?

Tak, oferujemy liczne zniżki i specjalne promocje. Najlepszym sposobem na otrzymywanie informacji o nich jest śledzenie nas na Facebooku i sprawdzanie naszej strony internetowej.


10. CO ZROBIĆ, JEŻELI MOJE ZAMÓWIENIE DOTARŁO W POSTACI USZKODZONEJ?

Skontaktuj się z obsługą klienta, aby poprosić o dalszą pomoc. Wszelkie przedmioty, które dotrą uszkodzone, należy zgłosić w ciągu 10 dni od momentu dostawy. Poprosimy także o zdjęcia w celu rozpoczęcia realizacji roszczenia odszkodowawczego. Przykład: zdjęcie uszkodzonego(-ych) przedmiotu(-ów)


11. CO ZROBIĆ, JEŚLI W MOIM ZAMÓWIENIU BRAKUJE JAKIEJŚ POZYCJI?

Skontaktuj się z obsługą klienta, aby poprosić o dalszą pomoc. Wszelkie brakujące produkty należy zgłosić w ciągu 2 dni od dostawy.


12.  ZAKUPIŁEM PRODUKTY FIRMY WOWPETSDEALS NA INNEJ STRONIE / W INNYM SKLEPIE, CZY MOŻECIE MI POMÓC?

Przepraszamy, ale jedyne miejsce, w którym można znaleźć nasze produkty, to nasza oficjalna strona internetowa. Wszelkie inne witryny, które je sprzedają, są nieoficjalne i mogą oferować podróbki, więc nie możemy dać na nie żadnej gwarancji.


13.  CZY OFERUJECIE OPCJĘ OBIORU OSOBISTEGO?

Nie, jedyną opcją wysyłki jest dostawa na Twój adres.


14.  JAK MOGĘ UZYSKAĆ DARMOWĄ WYSYŁKĘ?

Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 106 PLN.