SZYBKA WYSYŁKA - w ciągu 1-4 dni roboczych Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. x
SZYBKA WYSYŁKA - w ciągu 1-4 dni roboczych Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. x
Urządzenie do kąpania zwierząt
-50%

  Innowacyjne urządzenie dla zwierząt domowych: To kompleksowe rozwiązanie do czyszczenia, masażu i pielęgnacji. Łagodzi stres, który Twój zwierzak odczuje podczas kąpieli, zapewniając jednocześnie krótszy czas kąpieli. Masz wolne obie ręce, aby móc kontrolować swojego zwierzaka, możesz łatwiej chwyć szampon lub ręcznik.


  Zmniejsz niepokój swojego zwierzaka: jest to również rękawica do pielęgnacji, dostosowywana do wielkości dłoni użytkownika. Silikonowe bolce na rękawicy czyszczą sierść zwierzęcia. W przeciwieństwie do tradycyjnej tekstury z gumy, używamy bardzo elastycznego silikonu, który jest jednocześnie trwały i miękki w dotyku.


  Możliwość dostosowania do każdej sytuacji: woda spływa po Twojej 
  dłoni, co umożliwia wniknięcie jej głęboko w sierść w celu namoczenia, wyszorowania i opłukania zwierzaka. Mniej polewania i mniejsze ciśnienie wody na potrzeby szybszego prysznica i mniejszy stres u zwierzęcia. Przełącznik kontroli przepływu znajduje się na dole rękawicy i jest zaprojektowany pod kątem wszelkich możliwych scenariuszy.  Możliwość dostosowania do użytku wewnątrz i na zewnątrz: 2,5-metrowy wąż jest zginalny i mobilny. Dwa adaptery do różnych kranów. Konfiguracja jest bardzo łatwa i szybka.


  Idealny prezent dla każdego właściciela zwierzaka: bez względu na to, czy jest mały, średni, duży, czy to pies, czy piękny kot, a nawet koń. Właściciele wszystkich zwierząt domowych pokochają nowe doświadczenie, jakie zapewnia ten innowacyjny produkt.


  Ten produkt ma działanie antybakteryjne - eliminuje bakterie i zarazki, które zwierzęta domowe mogą przywlec do domu.  30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Chcemy, abyś był w 100% zadowolony ze wszystkiego, co u nas kupujesz. A jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany z zakupu, zwrócimy Ci pieniądze w całości lub wymienimy towar.


  Napisz recenzję

  Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!

  Zły           Dobry

  Urządzenie do kąpania zwierząt

  • Cena promocyjna do
  •   Ograniczona liczba sztuk POZOSTAŁO JEDYNIE

  Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł.


  DOSTAWA JEST DARMOWA

  Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. Cena zawiera wszystkie podatki i VAT. Produkt zostanie dostarczony do Twoich rąk w ciągu 1 do 4 dni roboczych od dnia, w którym złożyłeś zamówienie za pośrednictwem tej strony internetowej.

  GWARACJA 100% ZWROTU PIENIĘDZY

  Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz go zwrócić i otrzymać pieniądze z powrotem - bez zbędnych pytań.

  METODA PŁATNOŚCI

  Oferujemy sposób płatności za pobraniem – nie płacisz z góry ani złotówki.

  Klienci, którzy zdecydowali się na ten produkt, kupili również