SZYBKA WYSYŁKA - w ciągu 1-4 dni roboczych Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. x
SZYBKA WYSYŁKA - w ciągu 1-4 dni roboczych Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. x

Zasady zwrotu płatności

Dziękujemy za zakupy w www.wowpetsdealspoland.com.


ZWROTY I REFUNDACJA


Prośby o zwrot lub anulowanie zamówienia wysyłane są drogą e-mailową na adres: contact@wowpetsdeals.com. W swojej prośbie klient musi podać jej powód. Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia próśb kupujących, jeśli ich reklamacja uznana zostanie za bezpodstawną. W przypadku żądania zwrotu musisz pokryć koszty przesyłki zwrotnej. Zwrócimy Ci koszt samego produktu. 

Zwracany produkt musi być w takim samym stanie, w jakim został otrzymany przez kupującego (jak nowy), w zapieczętowanym, nienaruszonym oraz kompletnym, oryginalnym opakowaniu.

Aby przyjęcie zwrotu było możliwe, należy przedstawić numer zamówienia osoby, która dokonała zakupu produktu i której dane zawarte są w kodzie zamówienia.

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego produktu i wystąpienia o zamianę na inny produkt lub zwrot pieniędzy w dwóch przypadkach:

1. W przypadku udowodnionej winy naszej firmy (otrzymany niewłaściwy produkt), klient powinien zwrócić go w ciągu czternastu (14) dni od daty zamówienia, nie pokrywając kosztów przesyłki.

2. Jeśli decyzja klienta o zwrocie produktu nie wynikła z żadnego z wyżej wymienionych, obiektywnych powodów, firma zastrzega sobie prawo do nieuznania zwrotu. Jeśli reklamacja zostanie uwzględniona, klient może zwrócić ten produkt w ciągu czternastu (14) dni od daty złożenia zamówienia. W takim przypadku wszelki koszt wysyłki oraz wszelkie różnice w cenach produktów poniesie klient.

We wszystkich przypadkach produkty powinny znajdować się w stanie, w jakim zostały otrzymane przez klienta: kompletne, bez żadnych uszkodzeń i w oryginalnym opakowaniu. Jeśli produkt nie zostanie zwrócony w ciągu czternastu (14) dni, nasz sklep nie jest zobowiązany do przyjęcia reklamacji i zwrotu pieniędzy.
W zgodzie z Zasadami i warunkami, po zaakceptowaniu przez nas zwrotu produktu klient uprawniony jest do otrzymania innego produktu o jednakowej wartości lub zwrotu pieniędzy. Zwrot pieniędzy dla klienta zostanie zrealizowany w ciągu trzydziestu (30) dni od daty otrzymania produktu.
W przypadku powtarzających się zwrotów lub w sytuacji, gdy nasza firma uzna, że klient nadużywa prawa zwrotu lub działa w złej wierze, możemy odmówić zwrotu produktu, nawet jeśli te warunki są spełnione.
Zasady te nie naruszają praw konsumenta wynikających z obowiązujących przepisów prawa.


DOSTARCZENIE PRZESYŁKI


Nie jesteśmy w stanie zwrócić pieniędzy za przedmioty, które nie zostaną dostarczone przed określoną datą, okazją lub świętem. Na naszej stronie internetowej możesz dowiedzieć się, jak długo może potrwać wysyłka. Proszę wziąć to pod uwagę przy składaniu zamówienia. Po wysłaniu zamówienia nie będziemy już mogli go edytować ani też anulować. 


WYSYŁKA


Podczas zwrotu produktów ponosisz koszty ich wysyłki. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.


KONTAKT Z NAMI


Jeśli masz pytania dotyczące zwrotu zamówienia, skontaktuj się z nami pod adresem contact@wowpetsdeals.com