SZYBKA WYSYŁKA - w ciągu 1-4 dni roboczych Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. x
SZYBKA WYSYŁKA - w ciągu 1-4 dni roboczych Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. x
Ultradźwiękowy odstraszacz pcheł i kleszczy
-50%

Skutecznie rozwiąż problem kleszczy u zwierząt za pomocą Ultradźwiękowego odstraszacza pcheł i kleszczy

Chroń zwierzaka przed kleszczami, pchłami, larwami i wszami! Ultradźwiękowy odstraszacz pcheł i kleszczy to najszybszy (wolny od chemikaliów) sposób na zapobieganie pojawianiu się pasożytów u twojego ukochanego zwierzaka! 


Przypięcie tego łatwego w użyciu, małego urządzenia do obroży kota lub psa sprawia, że pasożyty trzymają się z dala od zwierzęcia.

Z zakresem działania 2,5 m, urządzenie emituje ultradźwiękowe impulsy, niedostrzegalne dla zwierząt i ludzi, które zakłócają zmysł orientacji pasożyta, dzięki czemu trzyma się on z dala od twojego pupila. 


CECHY:

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA: Nie zawiera chemikaliów i zapachów, dzięki czemu jest bezpieczny nawet dla młodszych zwierząt, jak i dla starszych, chorych i ciężarnych. Nasze najnowsze badanie stwierdza, że urządzenie jest w 94% skuteczne przeciw kleszczom, bez użycia niebezpiecznych chemikaliów! 
ROZWIĄZUJE PROBLEMY Z KLESZCZAMI: Skutecznie rozwiązuje problem kleszczy u zwierząt. Ultradźwiękowe impulsy są w 94% skuteczne przeciw kleszczom w promieniu 2,5 metra. DO POWTÓRNEGO NAŁADOWANIA: Większa wytrzymałość baterii. Działa nawet 7 dni po naładowaniu. ROZWIĄZANIE PREWENCYJNE: Pomaga zapobiegać pchłom i kleszczom, gdy twój przyjaciel bawi się na zewnątrz.30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy, abyś był w 100% zadowolony ze wszystkiego, co u nas kupujesz. A jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany z zakupu, zwrócimy Ci pieniądze w całości lub wymienimy towar.


Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!

Zły           Dobry

Ultradźwiękowy odstraszacz pcheł i kleszczy

  • Cena promocyjna do
  •   Ograniczona liczba sztuk POZOSTAŁO JEDYNIE

Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł.


DOSTAWA JEST DARMOWA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach na kwotę powyżej 110 zł. Cena zawiera wszystkie podatki i VAT. Produkt zostanie dostarczony do Twoich rąk w ciągu 1 do 4 dni roboczych od dnia, w którym złożyłeś zamówienie za pośrednictwem tej strony internetowej.

GWARACJA 100% ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz go zwrócić i otrzymać pieniądze z powrotem - bez zbędnych pytań.

METODA PŁATNOŚCI

Oferujemy sposób płatności za pobraniem – nie płacisz z góry ani złotówki.

Klienci, którzy zdecydowali się na ten produkt, kupili również